Jeugdvereniging ‘One Way’ weer van start!
Geplaatst op 16-09-2017 in Nieuws.

Ben jij (ongeveer) tussen de 12 en 16 jaar? Kom dan eens een keertje kijken op vrijdagavond bij One Way. Kom gerust samen met een vriend of vriendin. Het lijkt ons superleuk om jullie (weer) te zien!
Voor het nieuwe clubseizoen zijn er wat veranderingen: Er is 1 keer per 2 weken club en er is nieuwe leiding bij gekomen: Elma en Gerwin van den Hardenberg en Bert Mulder.
Natuurlijk zijn er ook nog dingen hetzelfde gebleven: Club is nog steeds op vrijdagavond van 19.00-20.30 aan de Edisonweg 9 met Dieke van de Linden en Marlien de Boer.
Hoe ziet een clubavond eruit? Op de ‘gewone’ clubavonden zijn er altijd drie onderdelen: Bijbel, eten/ drinken, spel of iets dergelijks. De volgorde wisselt nog weleens. We gaan vaak op een actieve manier bezig met een stukje uit de bijbel.
Naast gewone clubavonden, doen we regelmatig iets compleet anders op zo’n avond. Wat dat is, ga je vanzelf merken.
Als team willen we jullie elke 2 weken een leuke avond geven op een plek waar je mag zijn wie je bent.
Tot snel!
Groetjes Elma, Gerwin, Bert, Dieke en Marlien